שיווק מתקדם
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7464433

מתנות ממותגות

כיום ברור שכדי לשדרג פגישה עסקית, השתתפות בתערוכה או כנס מקצועי, רצוי שעורך האירוע יעניק למבקר מתנות ממותגות, שיזכירו למקבלן את האירוע בו השתתף. 

שיווק מתקדם מתמחה בכל שלבי התאמת המוצר הפרסומי עבורך. אנו נברר מהו אופיו של האירוע, מי משתתף בו ונתאים עבורך את המוצר הנכון שעליו יתנוסס הלוגו שלך באופן בולט.

                                                            נשמע מעניין...? צור קשר ותיווכח...!

מתנות עם לוגו

הרבה פעמים, עסק מעוניין לתת מתנה שיש בה ערך מוסף של פרסום בשבילו. מתנות ללקוחות הן הדוגמא המרכזית לכך - ממש כמו כרטיס ביקור, ואף יותר מכך, מתנות ממותגות נשארות אצל הלקוחות ומהוות שיטת פרסום יעילה נוספת עבור העסק. אפשר ליצור מגוון סוגים של מתנות עם לוגו - עטים, אבזרים משרדיים שונים, תיקים, כוסות ועוד עשרות מוצרים.

כאשר נותנים מתנות מיוחדות וממותגות, חשוב לדואג לכך שהלוגו העסקי יודפס בצורה איכותית על המוצר, על מנת שהפרסום והמיתוג יחזיקו מעמד לאורך זמן. מתנות עם לוגו מתאימות גם כמתנות לעובדים, כמעין מזכרת לכך שהמוצר הזה ניתן להם ממקום העבודה. מתנות עם לוגו נעשות בדרך כלל באמצעות הדפסה דיגיטלית של הלוגו על המוצרים.

מתנות ממותגות מבית שיווק מתקדם

חברת שיווק מתקדם עוסקת בייצור ובשיווק של מוצרי פרסום ומתנות מכל הסוגים. בשיווק מתקדם תוכלו למצוא מגוון רעיונות מקוריים למתנות, עם אפשרויות מיתוג איכותיות בהדפסה דיגיטלית מקצועית. אנו יוצרים עבורכם עיצובים אישיים והדפסות איכותיות על מוצרים, על מנת שתוכלו ליהנות ממגוון סוגים של מתנות עם לוגו עסקי שלכם, או עם כל כיתוב אחר.

בשיווק מתקדם תוכלו למצוא מגוון מוצרי פרסום ומתנות, כמו מוצרי נייר ומוצרים משרדיים, מוצרי פרסום וקד"מ לשליחה בדואר, מוצרים מעניינים לרכב, ממתקים, סוכריות ושוקולדים, ועוד מגוון מוצרים בהזמנות אישיות. אנו גם מתאימים את העיצוב של המוצרים לקו העיצוב הכללי של העסק והלוגו, לתוצאות מושלמות.

רוצים להזמין מתנות מקוריות ממותגות לעובדים שלכם, ללקוחות שלכם, לאירועים עסקיים? בואו ליהנות ממבחר רעיונות למתנות עם הדפסת לוגו איכותית, רק בשיווק מתקדם!

קראו עוד: מתנות לכנסים