שיווק מתקדם
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2320207

מזכרות לחתונה

 מזכרות לחתונה הן ללא ספק הבחירה המנצחת שתעשה את ההבדל.

החתונה שלכם עומדת להתרחש ממש בקרוב? עליכם לוודא כי אתם מוכנים אליה, והיא תהיה בדיוק כמו שאתם תמיד חלמתם. החתונה הוא האירוע הכי חשוב בחיים שלכם, ולכן חובה שהוא יהיה מדהים ועוצר נשימה.

כל מיני עניינים קטנים יכולים לעשות את ההבדל בין האירוע שלכם לבין אירועים אחרים. הרי חתונות מתקיימות בכל יום ובכל מקום בארץ, החוכמה היא לדעת איך תוכלו לייחד את החתונה שלכם.

 • פרלין יחיד ארוז בעטיפת צלופן

   פרלין משובח וממותג המיוצר...

  פרלין יחיד ארוז בעטיפת צלופן

  לצפייה
 • מגבון עם מיתוג אישי

  מגבון ממותג לאירועי שמחה - 

  מגבון...

  מגבון עם מיתוג אישי

  לצפייה
 • צנצנת דבש ממותגת

  צנצנת דבש ממותגת -  

  דבש...

  צנצנת דבש ממותגת

  לצפייה
 • ספל פורצלן ממותג

  ספל קרמיקה ממותג -

  ספל קרמיקה...

  ספל פורצלן ממותג

  לצפייה
 • סוכריות טיק טק לחתונה

  סוכריות טיק טק לחתונה - קופסה מקורית...

  סוכריות טיק טק לחתונה

  לצפייה
 • כוסות צ'ייסר ושוט

  כוסות צ'ייסר ושוט - 

  מגוון כוסות...

  כוסות צ'ייסר ושוט

  לצפייה
 • טבלת שוקולד ממותגת במארז מהודר

  טבלת שוקולד ממותג באריזה מהודרת -

  טבלת...

  טבלת שוקולד ממותגת במארז מהודר

  לצפייה
 • ספל חתן כלה

   ספל חתן כלה -  

  ספל...

  ספל חתן כלה

  לצפייה
 • מסכת קורונה לחתונה

  מסכת קורונה לחתונה -   

  מסיכת...

  מסכת קורונה לחתונה

  לצפייה
 • סוכריות

  סוכריות "מנטוס" לחתונה -

  גליל...

  סוכריות "מנטוס" לחתונה

  לצפייה

מזכרות לחתונה בלתי נשכחות 

כאשר אתם מתכננים את האירוע, האורחים חייבים להיות בראש סדר העדיפויות. השאיפה מהצד שלכם תהיה שהאורחים לא יצליחו לשכוח את האירוע כל כך מהר. אך אם תעשו את כל הבחירות הבנאליות, ככל הנראה החתונה שלכם תהיה עוד סתם חתונה. אם תביאו לאורחים מזכרות לחתונה, הם לא יצליחו לשכוח את האירוע כל כך מהר. הרי תהיה להם מזכרת שככל הנראה תלווה אותם לאורך זמן.

לצאת מהחתונה עם מזכרת מהלב

את אותן מזכרות לחתונה נהוג בדרך כלל לתת בסוף האירוע. הסיבה לכך היא שהאורחים שיצאו מהאירוע יצאו ממנו עם טעם טוב. בסוף מה שזוכרים מהאירוע זה את מה שקרה בסוף שלו. לכן תרצו לוודא כי האורחים יוצאים מהאולם, והם מבינים את הייחודיות של האירוע הזה לעומת אירועים אחרים. מתנה אחת קטנה עשויה לעשות את ההבדל מבחינת ההרגשה של האורחים. הם יבינו כי אתם עשיתם כל מה שצריך על מנת שיהיה להם טוב.

תגרמו לאורחי החתונה להרגיש אהובים

התחושה שלכם עצמכם עם מה שקורה באירוע היא ללא ספק החשובה ביותר. אתם תרצו לסיים את החתונה בתחושה שהיא הייתה כמו שתמיד רציתם. הרי כל כלה מתכננת את החתונה שלה שנים רבות, וכל נפילה קטנה עלולה להיות רצינית. מזכרות לחתונה יגרמו לכם לדעת כי עשיתם את הכי טוב מהצד שלכם. נתתם לאורחים שלכם מתנות מגניבות ומיוחדות, כאלה שהם יכולים להשתמש בהן לאחר האירוע. אם אתם לא תתפשרו על אף פרט, התחושה שלכם אוטומטית תהיה הכי טובה שיש.

מזכרות לחתונה שימושיות

לא רוכשים לאירוע מזכרות משעממות שאין בהן שום שימוש. הרי המטרה היא לא להגיד – העיקר שנתנו לאורחים משהו. השאיפה היא לתת מזכרת שיהיה ניתן לעשות בה שימוש גם ביום שאחרי האירוע. כל מזכרת שתרכשו לאירוע תהיה כזאת שהאורחים ישתמשו בה גם ביום שאחרי. אפילו אתם שתיקחו כמה מזכרות לבית מהחתונה שלכם תוכלו להשתמש בהן לא מעט. הכי חשוב שעל המזכרת עצמה יהיה רשום בצורה ברורה מי נתן אותה. כך האורחים בכל פעם שהם ישתמשו בה יזכרו בדיוק מי נתן להם אותה. אנו מבטיחים לכם כי השימוש במזכרות יהיה שימוש רב.