שיווק מתקדם
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7464433

מתנות ללקוחות

כל אחד שומר בזיכרונו חווית שרות שחווה במקום כלשהו שגרמה לו לשוב לשם פעם אחר פעם. חיוך נעים, סיוע אדיב, סבלנות ושרות מהיר ויעיל גורמים לנו לחזור למקום בו חווינו חווית קניה איכותית וטובה. כיום, משקיעים מאוד בנושא של מתן שרות לקוחות אדיב ויעיל מכיוון שגילו שזו הדרך הטובה והבטוחה להשיג עוד ועוד לקוחות ולשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים. חברתנו מציעה לכם, בעלי העסקים והחברות אמצעי חשוב נוסף לשמירה על קשר על לקוחותיכם - מתנות ללקוחות.

כולם מסכימים על כך שמתנה יוצרת אצל המקבל רגשות חמים כלפי הנותן. אין כמו מתנה ללקוח כדי לחמם את ליבו ולתת לו תחושה שלא שוכחים אותו. מתנה היא מעבר למתן שרות אדיב ומקצועי ללקוח מכיוון שהיא משהו מעבר, הרבה מעל לציפיות של הלקוח. כשאתם מעניקים מתנה ללקוח שלכם, אתם גורמים לו להבין כמה הוא חשוב לכם כאדם ושאתם לא רואים בו אמצעי להשגת כסף.

מתנות ללקוחות היקרים לליבכם

אלו מתנות תתנו ללקוחותיכם כדי לגרום להם להרגיש חשובים לכם ומוערכים על ידכם?

  • מתנות אישיות - כשלקוח יקבל מכם מתנה, אין ספק שהיחסים יתבססו מעתה לא רק על רווחיות. הוא לא ירוץ לנותן שרות אחר רק כדי להרוויח עוד כמה שקלים מכיוון שהוא ביחסים טובים ואנושיים עמכם.
  • מוצרי פרסום ממותגים - במתן מוצרי פרסום ומתנות ישנו רווח כפול: מצד אחד, הלקוח שלכם מקבל מכם מתנה מעוצבת ומושקעת מביעה הערכה וכבוד כלפיו. ומצד שני, הלקוח נהנה ממתנה שלכם, בתנאי שהיא אכן שוות ערך ונחשף פעמים רבות ללוגו השיווקי שלכם. דיסק און קי ממותג הוא דוגמא מצוינת לכך.

אחד ממוצרי הפרסום הפופולאריים ביותר כמתנה ללקוחות הם לוחות השנה. לוח השנה הוא מוצר שימושי והלקוח עשוי להביט בו רבות לפני תאום פגישות ובמהלך יום העבודה. שנית, לוח שנה ניתן בדרך כלל בערב ראש השנה. מכיוון שנוהגים לתת מתנות בערב חג לקרובים לנו, מתן מתנה בערב חג, נותן ללקוח תחושה של קרבה.

חברתנו תשמח לסייע לכם בהדפסת ואספקת מתנה ממותגת שתבחרו! מגוון מתנות ללקוחות ממתינים לכם כאן באתר שיווק מתקדם מוצרי פרסום.