צריך עזרה?
שיווק מתקדם
A
A
A
A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7464433

מחברות ממותגות

מחברות ממותגות מסוגים שונים, גדלים ועיצובים. כמחברות ממותגות עם גרפיקת הלקוח המזמין.

הדפסה לוגו או לוגו וסלוגן עיסקי של בית העסק על מחברות ממותגות. פעולת המיתוג על המחברות משדרת שהחברה שעומדת מאחוריו חשבה על הפרטים הקטנים ביותר והגדילה ראש. שהשם המתנוסס על אותו חפץ ממותג נכנס לתת ההכרה של מי שמקבל את החפץ.

מי יודע, אולי תהיה לזה השפעה על ההחלטות של לרכישה עתידית. כמובן שזו רשימה חלקית ביותר בלבד. מחברות ממותגות לוקחות את כל העניין קדימה.

 • מחברת מהודרת בכריכה תפורה (ללא ספירלה)

  מחברת מהודרת בכריכה תפורה (ללא ספירלה)

  לצפייה
 • מחברת מהודרת עם מקום לעט

  מחברת מהודרת עם מקום לעט

  לצפייה
 • מחברת עם כריכת שעם

  מחברת עם כריכת שעם

  לצפייה
 • מחברת מנייר ממוחזר

  מחברת מנייר ממוחזר

  לצפייה
 • מחברת כריכה מהודרת דמויית עור

  מחברת כריכה מהודרת דמויית עור

  לצפייה
 • מחברת עסקים דו כיוונית

  מחברת עסקים דו כיוונית

  לצפייה
 • מחברת עם מקום לעט

  מחברת עם מקום לעט

  לצפייה
 • מחברת כריכה דמויית עור

  מחברת כריכה דמויית עור

  לצפייה
 • מחברת מהודרת עם כריכת זמש

  מחברת מהודרת עם כריכת זמש

  לצפייה
 • מחברת ספירלה ממותגת

  מחברת ספירלה ממותגת

  לצפייה
 • מחברת היי טק יוקרתית

  מחברת היי טק יוקרתית

  לצפייה
 • מחברת עם מחשבון

  מחברת עם מחשבון

  לצפייה

מחברות ממותגות הן פתרון שימושי ושיווקי 

פרסומות הן הרבה מעבר לסרטון שמוצג בטלוויזיה, מודעה ממומנת בפייסבוק, באנר בגוגל או שלט חוצות. אין גבול למקומות שיכולים לשמש כשטח פרסום מבלי שניתן לכך את הדעת. נהפוך הוא – זה המקום לשבור שגרה, לצאת מהקופסה ולהפתיע. ההפתעה היא חלק בלתי נפרד מתוך תהליך השיווק.

נגיד ואתם חברה מסחרית המחלקת ללקוחות שלה מחברות ממותגות. לצד הפונקציונליות של המחברת, הלוגו מתנוסס לו בגאון, לעתים לצד מספר טלפון או הצעה שיווקית קונקרטית. בדיוק ברגע האמת, כשמקבל המתנה מתעניין בשירות מסוים, אולי הוא יזכור דווקא את החברה שלכם? בעבור שקלים בודדים לכל מחברת, אתם יכולים לקבל עולם ומלואו. כמה פשוט – ככה עובד.

מחברות ממותגות לעסקים

יתרה מזאת, אם מדובר במחברות ממותגות שניתנות בסיומה של ישיבה עם לקוח או פגישה, הן מהוות קלוז'ר נאות. גם אם מדובר במתנה שעלתה שקלים בודדים, אי אפשר לא לחייך כשמקבלים אותה.

כפי שאתם ודאי יודעים, מסתובבים לנו בבית פריטים שונים וחפצים שונים שאנחנו בעצמנו לא מצליחים לזכור מנין הם צצו. בדיוק ברגע בו אנחנו מחפשים דף נייר שעליו נוכל לשרבט כמה מילים, הן נוטות להופיע להן פתאום, ובכך לסגור לנו פינה.

אגב, גם בעשור השלישי של המאה ה-21, מחברות ממותגות ומחברות בכלל הן עדיין חפץ לגיטימי. עם כל הכבוד למחשב, לתוכנות כמו Word  ודומיה, לאפליקציות ולשלל notes במכשיר הסמארטפון, אין תחליף למחברת נייר פשוטה. 

מחברות ממותגות למיתוג עסקי

אתם ודאי מבינים שמשרדים רבים מצטיידים במלאי גדול של מחברות ממותגות, כך שכל אימת שהעובד מעוניין במחברת או בדף לקשקש עליו, המחברות פשוט שם.

מהר מאד המחברות מתגלגלות לתיק של העובד ובבתים של כל עובד תוכלו למצוא כמה מחברות כאלה, שנלקחו מבלי משים (זו המטרה שלהן, להישלח לכל עבר, כשהן נושאות את שם החברה ומפיצות נאמנה את המסר שלה).

מחברות ממותגות עושים רק אצל המומחים

שיווק מתקדם – פז"מ מציעה מגוון רחב ביותר של מחברות ממותגות. תוכלו למצוא מחברות בעלות כריכה בשלל צבעים, משלל חומרים ובשלל גדלים. הבחירה, בקיצור, היא בידיכם.

מה שחשוב הוא שתוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מפי הצוות שלנו כשתגיעו לחנות, וכמובן ליהנות מזמני אספקה הגיוניים וזריזים, כדי שתוכלו לקבל את המחברות ממותגות בשיא הזריזות והיעילות. יותר טוב מזה פשוט אין.