שיווק מתקדם
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2320207

ממתקים ממותגים

ממתקים ממותגים הם עניין רווח, שמתישהו כולנו נתקלנו בו. כאשר ראינו בזווית העין מישהו שאנחנו מכירים שולף מהתיק סוכרית מנטה ועליה מוטבע לוגו של חברה מסחרית או ראינו מול עינינו מישהו שאוכל שוקולד, שבמקום השם שלו הופיע בכלל הלוגו של חברה מוכרת, או היינו במשרד או בחברה ושם קיבלה את פנינו ערימה של סוכריות, מסטיקים או שוקולדים שנושאים את שם החברה. 

 

 • מסטיק ממותג בעיצוב קלאסי

  מסטיק ממותג בעיצוב קלאסי -

   המסטיק...

  מסטיק ממותג בעיצוב קלאסי

  לצפייה
 • סוכריות ממותגות על מקל

  סוכריה טעימה על מקל במגוון צורות, גדלים, צבעים וטעמים ועליה...

  סוכריות ממותגות על מקל

  לצפייה
 • הסוכריה עם הכובע/ הבית

  2053/1 הסוכריה עם הכובע - המסר שלך...

  הסוכריה עם הכובע/ הבית

  לצפייה
 • קטנטנית - ממתק אישי ממותג

  סוכריה אישית - פינוק קטן - פרסום גדול!

  סוכריות...

  קטנטנית - ממתק אישי ממותג

  לצפייה
 • סוכריות מנטה בקופסת פח ממותגת

   סוכריות מנטה ארוזות בקופסאות פח...

  סוכריות מנטה בקופסת פח ממותגת

  לצפייה

ממתקים ממותגים לאירועים עיסקיים

נכון, על הנייר, ממתקים ממותגים עם לוגו המשרד שלכם הם לא מאסט, אבל אם נהיה לגמרי כנים, נבין שהם עושים עבודה לא פחות ממופלאה בעבור המשרד. ראשית, הם מראים שיש לכם זיקה לפרטים. לא עוד חוזים שנסגרים, לא עוד עסקאות ורכישות, אלא הפרטים הקטנים ביותר שינעימו את החוויה של מי שמבקר במשרד שלכם. תהיו בטוחים שאמנם זה נראה עניין פעוט, חבילת הסוכריות שמצפה לאורחים שלכם, אבל זה הרבה, הרבה מעבר. זה אומר שאתם קפדנים, לא מעגלים פינות, ודואגים גם למה שאחרים עשויים לפספס. אם אלה לא ערכים שתרצו שהחברה תהיה מזוהה איתכם, אנחנו לא יודעים מה כן.

ממתקים ממותגים לאירועי חברה 

לקוח הגיע למשרד שלכם? ציידו אותו בממתק ממותג והציעו לו להתכבד. הוא ייקח אותם איתו הביתה, ומכאן ממתקים הממותגים ייתנו עבודה מכובדת בשם עצמם.

האמת, יש בכך עוד איזשהו יתרון ששווה לדבר עליו. אותו רגע מרחיב לב שהמבקר עובר כשאומרים לו "קח, יש פה שוקולדים". המחווה הזאת מינימליסטית, נכון, אבל היא שווה כל כך הרבה. כן כן, תתפלאו כמה דבר כל כך קטן מסוגל לתרום לכם.

האמת, אפשר להגיד שהחוויה של ממתקים ממותגים היא חלק מחוויית 360. למשל, אם אתם עסק שמוכר מוצרים, ודאי תרצו לשרת את הלקוח כאשר הוא מצוי במצב הכי שבע רצון שלו. תהיו בטוחים ששוקולד ממותג קטן, במיוחד כזה שעלה לכם שקלים בודדים, יכול להיות ממש אפקטיבי.

מיתוג וקידום עיסקי עם ממתקים ממותגים

ממתקים ממותגים, לפני הטעם שלהם, הם גם חוויה אסתטית לכל דבר ועניין. מדובר בזריקה משמחת של צבע, שיכולה להוסיף המון לנוף. יתרון נוסף שאולי לא חשבתם עליו בממתקים הללו הוא גאוות היחידה. יש משהו ממש משמח בידיעה שהעובדים שלכם שולפים את חבילת המסטיקים או הסוכריות בפרהסיה, ועליה מתנוסס הלוגו של החברה, הסובבים שואלים אותם "אז מה, שם אתם עובדים?" והם עונים בגאווה שאכן כן, שם הם עובדים. תארו לכם שאתם יודעים שכך עושים העובדים שלכם. האין מדובר בעניין משמח להפליא? סביר להניח שהתשובה היא כן, משמח במיוחד.