שיווק מתקדם
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7464433

מתנות לכנסים

עורכים כנס או תערוכה? מעוניינים להותיר רושם בל ימחה, דואגים שהשם שלכם יעבור מפה לאוזן? רוצים לתפוס את הלקוח הבא? תשאירו את זה לנו! מזכרת מכנס או מתערוכה היא המומחיות שלנו. טובי המוחות בעלי דמיון ישבו וחשבו על מגוון מתנות לכנסים שיכולים להתאים בדיוק לקהל היעד שלכם ובמגוון מחירים.

בחירת מתנות לכנסים

האם חייב להיות קשר בין המותג העסקי לבין המוצר הפרסומי המחולק? דעת המומחים בתחום כי, אין חובה ליצור קשר בין המותג העסקי לבין מוצרי פרסום, העיקר ההרגשה הטובה שיקבלו באי הכנס או התערוכה. שרוך תערוכות, תגי שם, שקיות ממותגות ומוצרים ש"ידליקו" כל לקוח בכנס.

על מה חשוב להקפיד בבחירת מתנה לכנס?  

  1. חשוב מאד להקפיד על איכות המתנה שלא חלילה תהיה ברמה ירודה ותוציא שם רע לחברה.
  2. יש להפקיד על פרופורציות בין גודל לוגו החברה לבין גודל המוצר הפרסומי.

רוצים להותיר רושם של חברה מגניבה?

מארז  פופקורן - מארז קרטון קלאסי למילוי בפופקורן. אטרקציה עם ריח שידגדג את נחירי האף, ואף אחד כבר לא יישאר אדיש! ואם חלילה לאורחי הכנס נתקעו גרעיני תירס בין השיניים, גם לכך מצאנו פתרון: קיס מי - מארז מהודר וממותג לקיסמי שיניים. בדגם מעץ או בדגם מפלסטיק אשר משמש כמחזיק מפתחות. תודו, שילוב מנצח כזה עוד לא היה לנו.

רוצים להותיר רושם מעורר כבוד?

פולדר כנסים רשמי מהודר ומאובזר הוא מתנה פונקציונאלית לכנס. כאן אורחי הכנס יסכמו את תוכן ההרצאות, ידחפו פליירים או כרטיסי ביקור, והעיקר יהיו מצוידים. כולל דפדפת כתיבה, עט, דפי תזכורת מרובעים, ודגלוני סימון. מרשים, מהודר, ובהישג ידך!

ומה לגבי מוצר מרענן לכנסים?

אם קהל היעד שלכם רגיש ועדין בעל והבנה באסתטיקה, וחייב להראות טיפ טופ. לכך יצרנו מגבונים לחים - ממותגים בגרפיקה אישית, ניתן להשיג מגבונים בודדים או באריזה של 15 מגבונים ביחידה. פתרון אידאלי לימי הקיץ הבוערים או למקרה שהחליפה המהודרת התלכלכה. וזאת כמובן רשימה חלקית בלבד. עולם קידומי המכירות מתחדש כל העת ובאפשרותכם להתעדכן ברשימת המתנות לכנסים הנוספות.

מתגו את עצמכם מחוץ לקופסא, ובחרו מתנה מקורית באתר! הלקוחות הבאים שלכם כבר ממתינים לפגוש אתכם בכנסים הקרובים.