שיווק מתקדם
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-7464433

מזכרות לבת מצווה

חוגגים בת מצווש? מזל טוב!
מה עם איזו מזכרת מהאירוע?
האורחים מגיעים לאירוע, מתרשמים מהכניסה המיוחדת של חוגגת בת המצווה - בצפדה, או בתוך פרח ענקי, האוכל מושלם, הריקודים משמחים והגיע הזמן ללכת הבית. איזו מזכרת מהאירוע הכנתם עבורם?

  לכולנו יש בבית עשרות ברכוני ברכת המזון או תפילה להדלקת נרות מאירועים שונים, והאמת, שהם יושבים חסרי שימוש בבית או מיד מועברים לגניזה לאחר האירוע. אתם כבר משקיעים כסף במזכרות לבת מצווה, מדוע לא להעניק מזכרות שיעניינו את האורחים ושהם לא ירצו לוותר עליהן?

  איך לבחור מזכרות לבת מצווה?

  הכלל הראשון לקוח מעולם השיווק- להוסיף ערך ללקוח שלא היה לו קודם. לכן כדאי לבחור מתנה שתהיה שימושית לכל האורחים, גם אם זהו שימוש חד פעמי. אוכל, למשל מטבעות שוקולד או שוקולדים קטנים תמיד מצליח, רק הימנעו בבקשה מסוכריות הדרז'ה הצבעוניות, זה כל כך פאסה שאפילו חלק מהצעירים לא יודעים אם זה אוכל אמיתי או אבן נוי.

  אפשר גם מוצרים פיזיים- כוסות לשתייה חמה, מחזיקי מפתחות ועוד. באתר של שיווק מתקדם תוכלו למצוא רעיונות מיוחדים למזכרות לבת מצווה ולבחור מבניהם- או להציע רעיון משלכם.

  הכלל השני גם הוא מעולם השיווק- למתג את המוצר. המותג שלכם הוא כמובן חוגגת בת המצווה. ניתן למתג את המוצר על ידי תמונה של חוגגת בת המצווה, משפט משיר האהוב עליה או ציטוט מסוים, לצד שם החוגגת ותאריך האירוע.

  כמה רעיונות מחוץ לקופסא

  נסו לחשוב יצירתי בבחירת מזכרות לבת המצווה, זה הזמן להיעזר בחוגגת האירוע ולחשוב אם יש טרנד שהולך אצלה בשכבה, למשל שפתון עם מעט צבע או טבעת לפלאפון לצילום סלפי. אתם יכולים להכין מתנות אלו רק עבור האורחות של חוגגת בת המצווה, למשל שפתון ממותג עם השם של בת המצווה עליו.

  מתי לחלק את המזכרות?

  יש יתרון לחלוקת מזכרות לבת מצווה בתחילה האירוע משתי סיבות, האחת- כל אורח יוצא בזמן אחר מהאירוע ולא כולם נשארים עד הקינוח שזה הזמן הנהוג לחלוקת המזכרות. שנית, בעת הכניסה לאירוע חלק מהאורחים מגיעים לבד, התעסקות במזכרת עד שימצאו מישהו לדבר איתו תעביר את הזמן מהר יותר עבורם, ובכלל קבלת פנים עם מתנה תמיד עושה הרגשה נעימה בלב, כך שהכניסה לאירוע מראש תהיה באווירה טובה.

  אתם חוגגים בת מצווה לילדה שלכם, שכבר הופכת לנערה, רק פעם אחת. האירוע הזה ותקופת הגיל לא יחזרו לעולם, השקיעו באירוע ובחרו מזכרות שיישארו עם האורחים ויעוררו שיחה אצלם.

  מחפשים עוד רעיונות מעניינים למזכרות? כנסו לאתר של שיווק מתקדם, חברה המתמחה במוצרי קד"מ ומזכרות לאירועים והסתכלו על הרעיונות בגלריה. אחרי שיש לכם רעיון הרימו שיחת טלפון לשמוע עוד פרטים איך הוא הופך למזכרת אמתית שתייחד את האירוע שלכם.